Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Leonida Marjakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Leonida Marjakaj është një këngëtare e njohur. Leonida Marjakaj eshte nje nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, të cilën të gjithë do të donin ta kishin në dasmën e tyre, falë zërit të saj. Ajo eshte e martuar ne Gjakove dhe motivohet cdo ditë nga dy fëmijët, Ilirjana 9 vjeçare dhe Kevinin 7 vjeçar, dhe bashkëshorti i saj muzikanti, Martin Marjakaj. Tani jeton ne Zvicer me gjithe familjen e saj. Ka marrur pjese ne shume festivale, koncerte dhe neper dasma shqiptare. Ka realiz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Sahiti

Linda Mirena

Besa Morina

Syzana Jashanica

Egzona Krasniqi

Drenusha Latifi

Valentina Ajdari

Fitore Gjonbalaj

Edita Abdieski

Xhuli

Tags: Leonida Marjakaj, Leonita Marjakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet