Leonidha Apostoli (Pari)
Leonidha Apostoli (Pari)
Leonidha Apostoli (Pari)
  • Emri i vërtetë:
  • Leonidha Apostoli
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Leonidha Apostoli (Pari) është këngëtar. Më datë 13 Prill 2018, Leonidha Apostoli (Pari) publikon videoklipin "Shpirti Do Tju Ndris Ne Driten E Henes".

Më datë 14 Shtator 2023, Leonidha Apostoli (Pari) publikon videoklipin "Nuk Them Dot Se Ku Fle", në bashkëpunim me Drita Qejvanin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Leonidha Apostoli (Pari), teksa për arranzhimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0