Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonilda Brozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Leonilda Brozi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Qershor 2019, Leonilda Brozi publikon videoklipin "Lamtumire Kurbet". Muzika e këngës u punua nga Pellumb Vrinca. Më datë 9 Korrik 2020, Leonilda Brozi publikon videoklipin "Moj E Bukura E Milotit". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Luan Dagistani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Jubani (Jana)

Trendelina Buci

Kjara Pepushaj

Klaudia Celaj

Bukurie Funiçi

Emanuela Neçaj

Lisa Bujaj

Vera Qarku (Toska)

Domenika Roci

Anila Kodra

Tags: Leonilda Brozi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet