A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Vëlla E Motër

Vëlla e motër ndonjëherë i nervozoj
Por pa ta nuk mund te jetojë
Me ata çdo ditë grindemi pak
Por ne kemi të njëjtin gjak.

Një gjë që deshiroj
Është që ata sa më mirë t'i shikoj.

Secili stile te ndryshme kemi
Por prap se prap një jemi
Një gjë e di me siguri
Neve të gjithë na kanë lakmi.

- poem written by Leonitë Bajraktari


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  9Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019