Leonora Jakupi

Leonora Publikon Vizatimin E Fansave

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-09-2015]
Këngëtarja Leonora Jakupi ndonëse nuk ishte fare aktive këtë verë, ajo nuk është se po harrohet totalisht nga fansat e saj.

Leonora edhe pse jo shumë aktive me koncerte dhe në muzikë, ajo është mjaft shpesh dhe pothuajse çdo ditë aktive në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi Leonora ka postuar një foto ku shihet portreti i saj i vizatuar nga një fans i saj me emrin BEKA.

Sipas burimeve të teksteshqip.com sezona e vjeshtës do ta gjejë atë me një projekt të ri muzikor, një këngë e re me klip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Publikon Vizatimin E Fansave


Komente 0