Leonora Jakupi

Për çfarë U Takuan Nora, Leonora, Sellma Dhe Valdrin Sahiti?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-10-2015]
​Këngëtaret Nora Istrefi e Leonora Jakupi, grimerja Sellma dhe stilisti Valdrin Sahiti janë mbledhur për një projekt.
Nuk dihet se saktë se çfarë e ka bërë bashkë katërshen por ajo që dihet sigurtë është se ky takim është i një rëndësie të madhe.

Kështu është shprehur Sahiti në imazhin e postuar në rrjetin social Snapchat.

Mbeten të shihen frytet e këtij takimi tashmë kur Leonora dhe Nora përfliten për projekte të reja në sferën muzikore pas një periudhe të pauzës për të dyja.
 (Prive.Al)

Për çfarë U Takuan Nora, Leonora, Sellma Dhe Valdrin Sahiti?


Komente 1