Leonora Jakupi

Leonora Jakupi Ka Një Kritikë Për Kolegët E Saj Në Muzikë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-11-2015]
Këngëtarja Leonora Jakupi ka realizuar së fundmi një intervistë për magazine.al, ku ndër të tjerash përveq projekteve të saja të reja muzikore, ajo ka kritikuar edhe disa nga kolegët e saj.

Leonora kritikon këngët e sotshme të cilat në të shumtën e rasteve përmbajnë tekste banale.

Ajo gjithashtu ka kritkuar edhe këngëtarët të cilët dalin nga vetvetja, duke ndërruar zhandër dhe duke kënduar diçka jasht stilit të tyre.

“Një këngëtar e realizon një këngë, menjëherë e publikon tjetri klipin e tij dhe ia pamundëson asaj kënge qëndrimin e gjatë”, ka treguar Leonora.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Jakupi Ka Një Kritikë Për Kolegët E Saj Në Muzikë


Komente 0