Leonora Jakupi

Leonora Jakupi Fjalë Emocionuese Për Lecin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-11-2015]
Këngëtarja leonora Jakupi i ka dedikuar në rrjetet e saj sociale një shkrim të veçantë humoristit të njohur Ibrahim Krajkova i cili ka ndërruar jetë mbrëmë për shkak të një atakti në zemër.

Leonora ka postuar një foto ku shihet bashk me Lecin(emri artistik i humoristit) dikur në vitet 1996.

“Lamtumirë o njeri i mirë që gjithmonë dite të na i mbushesh zemrat me gaz dhe skenën me artin tënd të ndjeshëm. Mungesa jote nuk domëthënë asnjëherë mosprani. Faleminderit për gjithçka që na dhurove. Paqe!”, ishin vargjet e Leonores dedikuar atij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Jakupi Fjalë Emocionuese Për Lecin


Komente 0