Leonora Jakupi

Leonora Ja Uron Ditëlindjen Komandantit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-11-2015]
Këngëtarja Lenora Jakupi ka vendosur që sot ti urojë ditëlindjen komandantit legjendar Adem Jasharit në një urim tejet të veçantë.

Ajo ka vizituar Lapidarin e Adem Jasharit në Prishtinë dhe ka realizuar një foto pranë tij.

Foton më pas e ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram bashk me urimin.

'Urime ditëlindja Komandant! Urime 28 Nëntori" ishin fjalët e këngëtares.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Ja Uron Ditëlindjen Komandantit


Komente 0