Leonora Jakupi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pushkë E çifteli” Nga Leonora Jakupi Ft. Gold Ag

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-02-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi pas një pauze mjaft të gjatë në skenën muzikore ka publikuar së fundmi videoklipin e saj më të ri "Pushkë e çifteli".

Kënga është me karakter patriotik dhe vjen në bashkpunim me reperin nga Presheva, Gold Ag.

Arsyeja e lansimit të kësaj kënge është Festa e Pavarsisë së Kosovë.

Kosova mbush plot 8 vite prej se u shpall shtet dhe këtë vit me rastin e festës nuk ka asnjë organizim në kryeqytet.

Megjithatë publiku do të kenë mundësinë të kënaqen dhe të shijojnë këngën e bukur të sjellë nga leonora & Goldi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pushkë E çifteli” Nga Leonora Jakupi Ft. Gold Ag

  Leonora Jakupi - Pushkë E Çifteli (Feat.Gold AG) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0