Leonora Jakupi

Leonora Jakupi Feston Ditëlindjen. Sa Vjet Mbushi Ajo?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-03-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi sot feston ditëlindjen e saj. Ajo është prej vitesh në skenë dhe ka një karrierë mjaft të gjatë dhe publiku e njeh prej vitesh.

Por nëse nuk e keni ditur ajo sot mbush 37 vjeç dhe ditëlindjen e sjak a vendosur ta festojë në Stamboll por që nuk ka treguar se me kë ndodhet atje?
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Jakupi Feston Ditëlindjen. Sa Vjet Mbushi Ajo?


Komente 0