Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Me Don Dhe Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

I embel je te gjitha i ke
ke nje mburr per mu
zemren qe ta kam dhuru
edhe kur fle ti sa i mir je
nuk te nderroj per jete
me asnje planet ne bote

ref :2

Sille sille sille ne cilen ane te dush
dashurine tone nuk e ka askush askush

Sille sille e pshtille ti si te dush
me don dhe te du e po digjemi prush prush

Se sa te du ti vdes per mu
une te fal jete e ti mua boten krejt
edhe kur fle ti sa i mir je
nuk te nderroj per jete
me asnje planet planet

ReF: 3x

Sille sille sille ne cilen ane te dush
dashurine tone nuk e ka askush

Sille sille e pshtille ti si te dush
me don dhe te du e po digjemi prush


Ky tekst u dërgua nga rrezarta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Leonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Leonora Jakupi - Me Don Dhe Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Don Dhe Te Du".
3. Video është e këngës "Me Don Dhe Te Du", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0