Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Leonora Jakupi - Zemra Te Kerkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Hitet E Pranveres"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Dilema"

Këngë e albumit:

"Zemra Te Kerkon"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007
Zemra te kerkon

O_O_O...

Vitet shkuan shpirti im
sdi a me kujton
nuk kam asnje lajm nga ti
me do a sme do

tek une ska ndryshuar gje
nuk zuri vend askush
deren hapur ti e ke
eja po te dush

ref:
Zemra prap te kerkon
zemra prap ty te don
deren e ke te hapur
se pa ty nuk shkon

te therras nje mije here
te betohem ne nder
vetem ty une te pata
therras eja menjehere

O_O_O...

Sa te tjere me kan bezdise
per mua s''ish asnje
vetem ty te kam une
be jam duke bere

tek une ska ndryshuar gje
nuk zuri vend askush
deren hapur ti e ke
eja po te dush

ref: 3x
Zemra prap te kerkon
zemra prap ty te don
deren e ke te hapur
se pa ty nuk shkon

te therras nje mije here
te betohem ne nder
vetem ty une te pata
therras eja menjehere


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet