Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - 100 Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

neper shekuj dashuri
me mira pa drejtsi
ne krahrore mbaj nji faj
qe lindi nga ti
depresjon jam
e lodhur ne sy
nga mekati qe
kam ber me ty

ref. jam larg per 100
pranvera mos kerko
nder lule tjera
nuk lulzoj ma un per ty
kam nje tjeter dashuri

nga inati dot jetoj
mbrapa sdot shikoj
te shendrrova ne harres
lutje nuk pranoj
sa shum shfaqe per nje perfundim
dashurija jon jo skishte kuptim


Ky tekst u dërgua nga Egzona AlijaLeonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Eroll Jakupi
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Eroll Jakupi


Leonora Jakupi - 100 Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Pranvera".
3. Video është e këngës "100 Pranvera", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 1