Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Mos U Mashtro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

mos mendo mos u mashtro
se pakez me ngacmove
mos mendo mos u mashtro
se zemren ma pushtove
se nuk pushtohet zemra ime djal
me pak ledhatime
me te paktat fjale

mos mendo mos u mashtro
se pakez me ngacmove
mos mendo mos u mashtro
se zemren ma pushtove
sillesh rrotull meje
ste ze vendi vend
shi te sjell per ty
po su mbushe mend

ref:ta fala ta fala lotin kristal
po zemren mbaj ne dry
e sdo ta marresh djal (3X)

mos mendo (1X)

ref:ta fala ta fla(3X)


Ky tekst u dërgua nga BuqjaLeonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)


Leonora Jakupi - Mos U Mashtro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Mashtro".
3. Video është e këngës "Mos U Mashtro", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0