Audio

Leonora Jakupi - Kush Ka Faj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Andin Randobrava

Këngë e albumit:

"Zemra Te Kerkon"


her del me mua her del me tjetren qdo dit e qdo nate dhe ke vazhduar keshtu per nje kohe shum te gjat me dhe premtime shpres ne zemren time mbaja shpres kurse tjetren e percjllije si hija zez ...Buzen qe ta dhash per her te pare ka me te vra per sa te jesh gjalle dhe pastaj do ta kuptush kush ka fajj Nuk e kam ditur se dikush tjeter ne zemer te ka hy te kqijat tua heret a von ni dit kan me tu kthyy me dhe premtime ne zemretime mbaja shpres kurse tjetren e percilje si hija zez buzen qe ta dhash per her te par ka me te vra per sa te jesh gjall dhe pataj do ta kuptush kush ka fajj naj naj ,,,,,


Ky tekst u dërgua nga Brikena
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...