Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Nje Kompliment Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

veq ty ti fala net e gjata sa shum puthje perqafime veq ty nje ne ket bot te pata e tash mere kete jeten time ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

veq syt e tu me benin drit ndrsa fjalat me jepnin ngrohtsi veq me ty naten beja dit me ty ndaja un qdo fshehtsi ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.3


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.


Leonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Leonora Jakupi - Nje Kompliment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Kompliment".
3. Video është e këngës "Nje Kompliment", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0