Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Sahara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

2x
Ti me thua trendafil aha ahaaa
dhe don t'me marresh err largohu sherr
ti harron se trendafili oh sherr oh sherr
perpos fletes ka dhe gjemba mundesh me u therr

4x
Buzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean

2x
Zemren time lozonjare ahhhh
mendon se do ta merr largohu sherr
kur te them se jam e jotja te kam genjy
prape genjehesh kur mendon se zemren ma ke thy

4x
Buzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja   enderradafLeonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2002
Festivali: VFM 2003
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Leonora Jakupi - Sahara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sahara".
3. Video është e këngës "Sahara", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0