Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - A Do T'Jem E Jotja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20Kshtu e ka jeta
kur më deshte unë s'të deshta
ishte gabim që nuk ka çmim..

Kështu e ka zemra
gjithkënd se pranon brenda
ai që ka fat qëndron më gjatë..

Ouuuouu e di
që jam fajtore
që tjetrën ti e zgjodhe
pa dashuri.

Ouuouu e di
që krejt jetën
do ta fajsojë vetën
që s'jam me ty.

Ref (2x)

A do t'jem e jotja
a do t'kemi fat
për kto dëshira
lutem ditë e natë

Ref (6x)


Ky tekst u dërgua nga  artina   FatmiraaLeonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/01/2009


Leonora Jakupi - A Do T'Jem E Jotja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do T'Jem E Jotja".
3. Video është e këngës "A Do T'Jem E Jotja", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 1