Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leonora Jakupi - Kabare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2012

2012-08-03T14:05:42Jo nuk e dua, as kujtimin e zbehur
per ne te dy.
Jo nuk e dua, asnje fjale te mbetur
te pa thene.
Tyyyy, sa me zjarr tu fala
me kete shpirt,
sikur zog qe dritheron.

REF:
Perpiqem,
nuk dua t'kujtoj,
dua t'harroj,
t'i hedhi te gjitha ne ere.

Perpiqem,
te nesermen ta dua,
t'harroj ditet,
fryma jote qe i mbeshtjelle.

Pseee
nuk ka, nuk ka
ngrohtesi mes nesh

Pseee nga ti nuk ka dashuriii.

Dhe mbeti kujtimi,
si pluhur mbeti ne shpirtin timmm.

Jo nuk e dua,
as kujtimin e zbehur,
per ne te dy.

Jo nuk e dua,
asnje fjale te mbetur
te pa thene.

Tyyyy,
sa me zjarr tu fala,
me kete shpirt,
sikur zog qe dritheron.

REF:
Perpiqem,
nuk dua t'kujtoj,
dua t'harroj,
t'i hedhi te gjitha ne ere.

Perpiqem,
te nesermen ta dua,
t'harroj ditet,
fryma jote qe i mbeshtjelle.

Pseee,
nuk ka, nuk ka
ngrohtesi mes nesh.

Psee nga ti nuk ka dashuriii.

Dhe mbeti kujtimi,
si pluhur,
mbeti ne shpirtin tim.


Ky tekst u dërgua nga Besa
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...