Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leonora Jakupi - 2 Vjet Ne Ty Mendoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2008

2008-09-12T05:08:04Flak Dashnije me kaploj
shpirti im per ty mbaroj
dhembja,mkalli zemren ty
edhe trupin po ma mbyt
dhembja mkalli zemren ty
edhe trupin po ma mbyt. 2x

Ref: 2 vjet ne ty mendoj
qe 2 vjet pas teje shkoj
qe 2 vite ty o djal
zemren time ta kam fal. 2x

Deri tash un te kam than
zemren time ta kam dhan
per gjdo dit po kjaj si thmi
se me shkriu kjo dashni
per gjdo dit po kjaj si thmi
se me shkriu kjo dashni.

Ma spo mundem me duru
dita dit o jam tuj shu
dhe ne mua osht kriju
gjer ne vdekje ty te du
dhe ne mua osht kriju
gjer ne vdekje ty te du.

Ref: 2 vjet ne ty mendoj
qe 2 vjet mbas teje shkoj
qe 2 vite ty o djal
zemren time ta kam fal. 2x
...

Ref: 2 vjet ne ty mendoj
qe 2 vjet pas teje shkoj
qe 2 vite ty o djal
zemren time ta kam fal. 2x


Ky tekst u dërgua nga Nanushi
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...