Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Fshije Ti Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

fjal ke shum
e me vepra sje askund
po me duket se ne mes nesh veq mori fund
silesh si mbret
e vetem nje her me therret,

e pastaj ik prej meje dhe me harron krejt

ref.
fshije ti sonte nga zemra e jote
fshije emrin tim,
se fjalet spo ja din.
2x

ndal veq pak sepse keshtu ste shkon gjat,
po me le ne pritje gati per cdo dite e nate,
sillesh si mbret
e vetem njeher me therret,
e pastaj ik prej meje dhe me harron krejt.

ref
fshije ti sonte na zemra e jote,
fsjije ermrin tim,
se vleren spo ja din
2x

fshije ti sonte nga zemra e jote ,

fjal ke shum e me vepra sje askund,
po me duket se ne mes nesh veq mori fund,

sillesh si mbret e vetem njeher me therrret,
e pastaj ik prej meje dhe me harron krejt.

ref.
fshije ti sonte nga zemra e jote,
fshije emrin tim ,
se vleren spo ja din
4x


Ky tekst u dërgua nga  rina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Jakupi - Fshije Ti Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fshije Ti Sonte".
3. Video është e këngës "Fshije Ti Sonte", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0