Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Falje Mos Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo nuk eshte aspask e drejt qe un te mbetem vet pa ty te tretem.
Pu thua gati asnjeher me mua kurr nuk del, e humba veten.
Ti sme meritove,dhe ket shum mir e di..pres te me thuash se cka po ndosh me tyy..
2x/.Me von mos kerko falje per ndjenjat qe mi vrave jo faljee mos kerko.
Edhe kur me djeg malli un ket nuk dota fali, joo falje mos kerko.Nuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Jakupi - Falje Mos Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje Mos Kerko".
3. Video është e këngës "Falje Mos Kerko", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0