Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Te Premtova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Të Premtova Dashurinë
GJithnjë afër dua të të ndjej
Kur te them të dua të dua
Jo nuk të genjej he,he he,a

Të premtova dashurinë
GJithnjë afër dua të të ndjej
Kur te them të dua të dua
Jo nuk te gënjej he, he, he, a

Të të qeta në qiell të të yjet
Të krijova një fantazi me kaqurrela
E tua të dredhur për fjalen tende poezi
Je he hej se te qeta në qiell të yjet

Të krijova një fantazi për kaqurrelat
E tua te dredhur për fjalen tende poezi
Se un jam lozonjare jam e bindur ti mendon
Ta shijojmë dashurinë se ngjerotia na pengon
he, he, he, e se te qeta në të yjet

Dhe krijova fantazi për kaqurrelat
E tua te tretur për fjalen tende poezi
Se te qeta në qiell të të yjet
Dhe krijova një fantazi pë kaqurrelat

E tua të tretur për fjalen tende poezi
Je he, heee se te qeta në qiell të yjet
dhe krijova një fantazi për kaqurrelat
E tua te tretur për fjalen tende poezi he,eeeeRenditja: Top 200
Publikimi: 31/12/1999
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0


Leonora Jakupi - Te Premtova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Premtova".
3. Video është e këngës "Te Premtova", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.