Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Puthja Jote (All I Need Is Love) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
all I need is LOVE
hahaaaa i love you
hahaa i need you
give me what I want from you
All i need is LOVE...

Edhe pse nuk je me mua tash e disa vjet
jo s'do te thote qe s'te kam dashur
dhe t'harrova krejt
kemi mall per njeri-tjetrin
kjo eshte e vertete
pa arsye nuk te flas
e as nuk me flet

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Zemra ime s'ka rrugedalje
nga kjo dashuri
s'do ta gjejme dike tjeter
as un e as ti
kemi mall per njeri-tjetrin
kjo eshte e vertete
pa arsye nuk te flas
e as nuk me flet

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Jemi jemi dashuruar ne të dy nje kohe
tani ka me muaj qe nuk po te shoh
jemi jemi dashur ne te dy dikur
tani s'te shoh kurre

ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
all I need is LOVE
oh oh all i need is
ho ho all i need is Love
all i need is Love
ho ho all i need is... love.. is love...love

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Jemi jemi dashuruar ne të dy nje kohe
tani ka me muaj qe nuk po te shoh
jemi jemi dashur ne te dy dikur
tani s'te shoh kurre

ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
ALL I NEED IS LOVE


Ky tekst u dërgua nga Queen   bestshipiLeonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/05/2010
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 9
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Leonora Jakupi - Puthja Jote (All I Need Is Love)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthja Jote (All I Need Is Love)".
3. Video është e këngës "Puthja Jote (All I Need Is Love)", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0