Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - Potpuri 2010

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2010".
3. Video është e këngës "Potpuri 2010", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - Potpuri 2010  (Feat. Kastriot Tusha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kastriot Tusha

05/01/2010

2010-01-05T01:39:55+00:00oj hatigje oj shami te kuqe neser ne mrama do te shkojsh nuse

leonora:
flok e kuqe mi shikoft zana qysh s'mu dhimten moi baba e nana qysh s'mu dhimten baba e nana .
Shkoj te burri me rrok pleqnija me kapin fmija moi per dymija me kapin fmija moi per dymia

kastrioti:
ani mori nuse ani moj qef gate ani mori nuse ani moj qaf gate ani a don rruze ani a don pare ani a don rruze ani a don pare

leonora:
as nuk du e rruza as nuk du e pare veq e du ni djal ani ee shqiptare

kastrioti:
me aps kan s i ti e mir as dun rruze as du lir

leonora:
as du rruze as du lir as du rruze as du lir veq e du ni djalte mir veq e du ni djal te mir ..... ma nuke d i as unee


Ky tekst u dërgua nga Eraa
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet