Audio

Leonora Jakupi - Zog I Dashuruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hite Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Sahara"
(2x)
eja eja rri pran meje
djalo more djale
djalo more djale
buzet me jan thare
se te do kjo zemra ime
mos ke merak
mos ke merak
gjoksi rrah tak e tak
ooo
se pa ty nuk jam rehat

(2x)
eja shpirt oo
eja nate per nate
se per ty zemra digjet flake
eja shpirt oo
zog i dashuruar
ta prek ballin me doren e pranuar

(2x)
eja eja rri prane meje
djalo more djale
djalo more djale
syrin te ta fale
se te do kjo zemra ime
mos ke merak
mos ke merak
gjoksi rrah tak e tak
ooo
se pa ty nuk jam rehat

(2x)
eja shpirt oo
eja nate per nate
se per ty zemra digjet flake
eja shpirt oo
zog i dashuruar
ta prek ballin me doren e pranuar


Ky tekst u dërgua nga Kristina Celanji
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...