Audio

Leonora Jakupi - Këngë Për Abdullah Tahirin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2013

2013-02-16T19:41:40


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Abdullah Tahirin" kënduar nga Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonora Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...