Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Nata E Zjarreve Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
Kullat e Prekazit,
Shtrohet sofra e madhe,
pushka e bac Ademit,
nates i ndez zjarret

Pushka e bac Ademit,
nates i ndez zjarret

Mbas nje nate t'gjat,
dielli flet me plisa
dasmen e liris kurr se ndal Drenica

Kush e pret lirin ne Kosov i pari
Si diell mbi male del Adem Jashari

2X
si diell mbi male del Adem Jashari

2x
Kanges ma te bukur,
Hamza ja ka nis,
Po ia shton Drenica
bukurin liris

Po ja shton Drenica,
bukurin liris

Mbas nje nate t'gjat
dielli flet me plisa
dasmen e liris kurr se ndal Drenica

Kush e pret lirin ne Kosov i pari
Si diell mbi male del Adem Jashari

2X
Si diell mbi male del Adem Jashari


Ky tekst u dërgua nga E

Leonora Jakupi - Nata E Zjarreve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Zjarreve".
3. Video është e këngës "Nata E Zjarreve", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0