Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Jug E Veri (Feat. Sabri Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[Leonora Jakupi:]
Sa rallë u pamë, unë edhe ti
Unë në jug, ti në veri
Malli nuk shuhet, as me raki
Një largësi s'e mbyt një dashuri

[Sabri Fejzullahu:]
O o, s'ka rëndësi,
Tosk e Geg jemi unë e ti


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Leonora Jakupi - Jug E Veri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jug E Veri".
3. Video është e këngës "Jug E Veri", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0