Live Video

Leonora Jakupi & Dritëro Shaqiri - Nga Prishtina Ne Janine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2016

2016-12-17T19:02:49

Më Shumë Nga

Dritëro ShaqiriKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nga Prishtina Ne Janine" kënduar nga Leonora Jakupi & Dritëro Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonora Jakupi & Dritëro Shaqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...