Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - A M'Ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ti jeten,jeten e ke ndreç
Une ende te pres
E nuk kam ankeç

A mendove ndonjëherë ti per femrën
Per zemrën e saj
A mendove pse duhet te vuaj
Kur nuk kam faj

A m'ke harruu
A eshte kjo ëndërr
Ti duhesh me m'zgju
A m'ke harruu
Pa dashuri nuk muj me t'besu

Janar, puthja jone e pare
Feshferim jo ngat
Por nje gënjeshtar

A mendove ndonjëher ti per femren
Per zemren e saj
A mendove pse duhet te vuaj
Kur nuk kam faj.

A m'ke harruu
A eshte kjo enderr
Ti duhesh me m'zgju
A m'ke harruu
Pa dashuri nuk muj me t'besu.


Ky tekst u dërgua nga 🥰🥰Leonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2019
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production


Leonora Jakupi - A M'Ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'Ke Harru".
3. Video është e këngës "A M'Ke Harru", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

42

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0