Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Potpuri (Gezuar 2021) (Feat. Asim Gashi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Asimi:
Ndrras te vegut o kush po qane
Qant syzeza o per jarane
Qan syzeza o per jarane
Dushk me kan o me ah poj thane
Leonora:
Po ku je o more o jarane
A e din besen qe ma ke dhane
Kur ta ni thojshe zanin tane
Dek me kan thojshe qona nkame


Ky tekst u dërgua nga ArgjendLeonora Jakupi
Featuring: Asim Gashi
Publikimi: 20/11/2020


Leonora Jakupi - Potpuri (Gezuar 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2021)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2021)", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0