Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Hajde Nxima Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur e sheh që jom mirë
e me jetu kom dëshirë
Ti hajde nxima

Kur e sheh që jom gëzu
Kur e sheh që po t’du
Ti hajde nxima

Kur e sheh që jom vetë
Hajde boma ma shkret’
Hajde nxima apet

Kur e sheh që jom ngi
e i kom do kënaqësi
Kur e sheh që jom shkri
Ti hajde nxima
Kur e sheh që kom mësu
me ta falë, me besu
Kur e sheh që kom p’shtu
Ti hajde nxima

Kur e sheh që jom mirë
e për krejt kom mëshirë
Ti hajde nxima

Kur e sheh që jom gëzu
e kom dikon me m’ngushëllu
Ti hajde nxima
Leonora Jakupi
Publikimi: 10/12/2021
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Fatjon Miftaraj & Yll Limani
Styling: Valdrin Sahiti
Mua: Sellma KaciLeonora Jakupi - Hajde Nxima
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nxima".
3. Video është e këngës "Hajde Nxima", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0