Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Komandant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Kush Kosoven n'zemer e ka prek
Kush Kosoves frymen ia ka marr
Kush lirine po don me na e djeg
S'dot lejojme ne, dej sa t'jemi gjall
Ne askujt si kemi hak
Kemi mbrojt cdo pellembe me gjak
Jem betu ne per atdhe
bashk me ju, jemi ne

Refreni:
Komandant, ktu na ke
Ju qe dhate gjithcka per atdhe
Komandant, te paster si loti
Kush e do atdheun e do dhe zoti

Kush Kosoven mbrapa don me kthy
Kush Kosoves diellin po ja merr
Kush po prek ne me t'shtrenjten liri
Bijt e tokes, zot i dalin menjehere

Ne askujt si kemi hak
Kemi mbrojt cdo pllemb me gjak
Jem betu ne per atdhe
bashke me ju, jemi ne

Refreni:
Komandant, ktu na ke
Ju qe dhate gjithcka per atdhe
Komandant, te paster si loti
Kush e do atdheun e do dhe zoti
Leonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/02/2022
Muzika: Avni Qahili
Teksti: Avni Qahili
Video Produksioni: MAX Production
Orkestrimi & Mix Mastering: Ebrar Mazhar


Leonora Jakupi - Komandant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komandant".
3. Video është e këngës "Komandant", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0