Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi & Durim Malaj - Potpuri (Gezuar 2023) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)" kënduar nga Leonora Jakupi & Durim Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN
Leonora Jakupi & Durim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2022
Orkestrimi: Rekord Studio
Sint Solo: Hekuran Gashi
1. 00:00 - Qokollada Jeme (Origjinali, Gazmend Rama)
2. 02:06 - Kam Ra N’hall (Origjinali, Zyber Avdiu)
3. 04:50 - Qika Qika (Origjinali, Daim Lala)
4. 06:52 - Luj Me Du’r (Origjinali Gazmend Rama)
5. 08:22 - Ti Nuk Ke Zemer
6. 10:32 - Hajde Dridhe Dridhe
7. 12:28 - Unaza E Gishtit (Origjinali Gazmend Rama)
8. 14:50 - Kush T’ka Rrejt
9. 17:36 - Hajde Moj Dashnie
10.18:40 - Digju KalluLeonora Jakupi & Durim Malaj - Potpuri (Gezuar 2023)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2023)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi & Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0