Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska & Labi - Syni I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Shpirti me vlon
kur me shikon oooo me zjarr
nga dita qe te pashe une ty oooo syri i zi
sa shume kam mall,
Nga malli per ty zemer une po tretem,
pas dashurise tone dot
asgje mos t’mbetet
Kush na mallokoi?
Kush na dogji flake?
Sa afer ishim,
e tash jemi shume larg
qaj
qaj
ndoshta gabim qe ne fillim
une fukara nuk dija
qe ti zemer ke shume armiq
qe arriten me na nda,
Nga malli per ty zemer une po tretem
pas dashurise tone dot
asgje mos t’mbetet
Kush na mallokoi?
Kush na dogji flake?
Sa afer ishim e tash jemi shume larg
qaj
qaj


Ky tekst u dërgua nga Visi

Leonora Poloska & Labi - Syni I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syni I Zi".
3. Video është e këngës "Syni I Zi", por nuk këndohet nga Leonora Poloska & Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 1