Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Poloska - Me Maske Ne Fytyre

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Maske Ne Fytyre".
3. Video është e këngës "Me Maske Ne Fytyre", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Poloska - Me Maske Ne Fytyre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Ylli I Dashurisë"

Këngë e albumit:

"Te Dua S'te Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Ti flen e une te rri mbi koke
Ske dashuri te vertet
cdo gje eshte kot
cdo gje ne jeten tone
Eshte iluzion

Ne syte e tu shoh zjarr
Erresire te pa fund
urrejtjet trazuan
njerit mallkuan

si stuhi te egra
e tille qenka jeta

Me maske ne fytyre
me zemer te zjarrt
cdohere me largohesh
nuk me don prane

ne kishim nje fat
ne kishim nje jete

per dashurin tone
tani eshte vone
cdohere mendoj
se eshte vetem loj

te ikesh po gjurm
ashtu si ne gjum
si njeri pa vlere
shko dhe jeto ne humbje

nuk besoj ne loj
as ne dashuri
se vuajtja u bere pjes e shpirtit tim
nuk dua te vdes po dua t´jetoj

Ne kemi nje fat
kemi nje jeteeeee

Une dua te vdes


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet