Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - In My Dream Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

In my dream only u are seen, and I realize that show the work for me
No more games no time to play, give me what u have that nothing more to say
Don’t pretend its not your self, touch me up a while, show me all your love
Kiss me baby, don’t be shy, ur my type of guy,
Just go n let it go.

U Love me baby, u drive me crazy, I wanna take u far away from here
Your love is fire, is my desire. Forever, my for ever u and me

U Love me baby, u drive me crazy, I wanna take u far away from here
Your love is fire, ur my desire. Forever, my for ever u and meNuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Poloska - In My Dream
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In My Dream".
3. Video është e këngës "In My Dream", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0