Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leonora Poloska - Ta Fala Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006

Komente

Asnjë Koment

01/09/2006

2006-08-31T23:00:00+00:001. Verse

Ne mua ndryshoj gjdo gje
Un nuk jam e vetme me
Kam ra ne dashuri
Ne nje engjëll siq je ti
Me ty veten e gjej
Te dua fort dhe nuk genjej
Le te flasin, kot e kan
I imi je e jotja jam

Pa ty nuk mundem te jetoj
Me ty un jeten e shijoj
Veq i imi do te jesh
Sikur mua s'mund te gjesh
Ti fala endërrat lumturinë
Ta fala zemren dhe miqësinë
Do te dua perjetësisht
Vetem, Vetem ty

2. Verse.

Ne mua ndryshoj gjdo gje
Un nuk jam e vetme me
Kam ra ne dashuri
Ne nje engjëll siq je ti
Me ty veten e gjej
Te dua fort dhe nuk genjej
Le te flasin, kot e kan
I imi je e jotja jam

Pa ty nuk mundem te jetoj
Me ty un jeten e shijoj
Veq i imi do te jesh
Sikur mua s'mund te gjesh
Ti fala endërrat lumturinë
Ta fala zemren dhe miqësinë
Do te dua perjetësisht
Vetem, Vetem ty

Pranoj se je i vetmi qe e dua deri me tani
Pranoj se tjeter skam
Je ti dhe vetem ti
Kupto se tjeter un nuk kam
I imi je e jotja jam
Vetem ty te kaaaam - Tyyyy

Pa ty nuk mundem te jetoj
Me ty un jeten e shijoj
Veq i imi do te jesh
Sikur mua s'mund te gjesh
Ti fala endërrat lumturinë
Ta fala zemren dhe miqësinë
Do te dua perjetësisht
Vetem, Vetem ty


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet