Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Me Shpeto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Me shpetoooo

Çdo gje ka ndryshuar
Vetem nga ata sy qe n’zemer me kan hy
Rrugdalje ku te gjej
Si e burgosur jam
Drit pa ty nuk kam
Un dot mundohem te jem
E jotja pergjithmon
Zgjatma doren
Se un do te them po
Eja eja me shpeto!

Me shpeto me thuaj po
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua,te dua dhe nuk kam koh

Eja eja me shpeto
Lirin nga ty un e kerkoj,
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh!

Çdo gje ka ndryshuar
Vetem nga ata sy qe n’zemer me kan hy
Rrugdalje ku te gjej
Si e burgosur jam
Drit pa ty nuk kam…
Joo nuk e di
Çka esht kjo?
Dashuri?
Me thuaj ti,dua ta dii
Zgjatma doren
Se un do te them po
Eja eja me shpetoooo!!!!

Me shpeto me thuaj po
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh

Eja eja me shpeto
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja

Leonora Poloska - Me Shpeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shpeto".
3. Video është e këngës "Me Shpeto", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0