Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Jeta E Rende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Nuk po di se kush jam
e cka po ndodh me mu
kjo jeta shum e rende
tani po du me vajtu

se dashuria m'humbi m'shkoi
e tash une rri e vajtoj
e cdo vit qe po me shkon
zemren time thell ma lendon

Nuk po di se kush jam
e cka po ndodh me mu
kjo jeta shum e rende
tani po du me vajtu

se dashuria m'humbi m'shkoi
e tash une rri e vajtoj
e cdo vit qe po me shkon
zemren time thell ma lendon

Ky tekst u dërgua nga Agnesa3928Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Leonora Poloska
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0


Leonora Poloska - Jeta E Rende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta E Rende".
3. Video është e këngës "Jeta E Rende", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.