Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Do Te Pendohesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Leonora:
Sa e tronditur ooo sa ethet sonte per ty jam,ti m'ke mahnitur ooo e ti pranon ste kam.

Rref:..2x
Ti do te pendohesh nese nuk me dorzohesh,sonte n'perqafimin tim qe pret nga ty vetem nje ledhatim.

Sa nat e gjat ooo e sa e zbrazet po ndiem ne shprit,tash ti po vonohesh ooo vetmia me mbyti

Rref:..4x
Ti do te pendohesh nese nuk me dorzohesh,sonte n'perqafimin tim qe pret nga ty vetem nje ledhatim.


Ky tekst u dërgua nga Arbnoa (l)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Leonora Poloska
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Leonora Poloska - Do Te Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Pendohesh".
3. Video është e këngës "Do Te Pendohesh", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0