Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Kush O Mama (Feat. Mc Kresha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Leonora:
e kush o mama ktu

MC Kresha:
Poloska
TAVNIK CITY is finest Mc.Kresh
Yesssir

Leonora:
Ti me femer si une
don te keshe pune
sot duket let
neser shpejt i jep fund
dhe une me djal si ty
te them mendo
dy here mendo
njeher thuj po

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush e kush o mama ktu

kush kush(3x)

a e din se qka po te pret
mos mendo shpejt
se do ta kesh shum shum shum nxet
dhe une me djal si ty
te them mendo
dy here mendo
nje here thuj po

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush e kush o mama ktu(3x)
e kush o mama ktu

MC Kresha:
Big things poppin
and lil' shit stoppin
ATL thirrem hithen vi e regji clubin
osht ka m'pelqen trupi yt
qysh po t'shkelqen
e lyme me krem
Yves Saint Laurent
e t'kisha thirr per ni pije
po nuk e di a vjen
ti je tipi jem
po me tu gjujt i pari nuk o tripi jem
limbo you lookin too nice
po m'rrxon K.O si Kimbo Slice
Bling e ka qafen e ftoft si ice
ti niju rahat
se jom me semi automat
real G's at the club jom cdo nat
kur nuk i bana bajat
Who rocked the spot?
I rocked the spot

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush(4x)

MC Kresha:
Yessir


Ky tekst u dërgua nga Real G   valii05   Edion   VaaLi   apocalypto   saramk   Waldrin777Leonora Poloska
Featuring: Mc Kresha
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2010
Video Produksioni: Entermedia


Leonora Poloska - Kush O Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush O Mama".
3. Video është e këngës "Kush O Mama", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0