Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Jamaica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jamaica" kënduar nga Leonora Poloska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Drilout - Jamaica

regaton afrika : ole jamaica:
so hight baby : smokit MJ
tak-it higher : i (3 africa
smoket -ah -ah
ref: Extral

kape nije veten gjdo sekund ma hat
shlir dridhe trupin mir sa her mu um ki ngat
gjdo nat... ma lyp mi hap kraht me ni veten high
du me prek qjellin me ty po du me kan shum fly...2x

Verse: DT
e vrej trupin pe then sa her une jom knej
kur maki rabi me veti at her gjdo sen osht ok-ej
se osht veq 1 DT qe tshtin me ni veten high
smoked mariohanna feel jamaica style
i taked - high - high - high bone hat per mu
U whonna - fly - fly - fly - bash qashtu qysh un du
dridhi thobt per mu krejt club-in qoje n'kam
kur une e llaki jamic-en ti e nin veten ma gjall

ref: Extral

kape nije veten gjdo sekund ma hat
shlir dridhe trupin mir sa her mu um ki ngat
gjdo nat ma lyp mi hap kraht me ni veten high
du me prek qjellin me ty po du me kan shum fly...2x

verse:2 DT & Extral
4 some body on the party i makeit crye
beatch shake u ass o whonna taked high
smoked mariohanna feel jamaica style
normal nihesh high kur ki pun me raptile......
sa her qe une jom knej e vrej qe veq une ta thej
sa her qe je me DT ej-ej ej ej
Extral:
sa her qe hi edhe dal une ta llaki normal
sa her qe je me extral ej ej high high

ref: Extral

kape nije veten gjdo sekund ma hat
shlir dridhe trupin mir sa her mu um ki ngat
gjdo nat ma lyp mi hap kraht me ni veten high
du me prek qjellin me ty po du me kan shum fly...2x

jamaica style....
u are so hot baby file my fire
take that shit and i take u high-er

Bzb - Jamaica

jamajk ntension kur dielli bjen posht perr neve esht mengjese bege neyse qikaq e dii qitnneee se me than ma shum nu kilek ku shmek jamanikaaa nntessionn kur dieli osht nal navim tu ju pa pa praa se ski qka thuuu me mu shkon me bonn je ai qa ke pas deri soot e une jomm aii tipi me nje stil unik jom koqa fac jop m kogja sik eh ndashh medi t qja ka kajt nanen me me mujt atje s eke pas deri tanen.!


Publikimi: 01/12/2001
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Leonora Poloska
Orkestrimi: Darko DimitrovMë Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente mbi këtë këngëLeonora Poloska - Jamaica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jamaica".
3. Video është e këngës "Jamaica", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.