Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Leonora Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Leonora Syla është një këngëtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc.E Qarta

Bruna (Popullore)

Silva Brahimi

Rajmonda Bircaj

Anna

Dafina (TopFest 4)

Albana Kastrati

Ida

Nderona Beqiraj

Diola

Tags: Leonora Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet