A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leotrim Ademaj

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Leotrim Ademaj is a singer of Modern Traditional music. Më datë 26 Gusht 2017, Leotrim Ademaj & Leonora Ademaj publikojnë videoklipin "Falje Te Kerkoj". Më datë 22 Dhjetor 2018, Leotrim Ademaj & Leonora Ademaj publikojnë videoklipin "Dy Zemra"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Novi

Flakron Voca

Islam Morina

Mustaf Gashi

Floriani

Gjergj Tunaj

Vesel Kryeziu

Gani Hyseni

Amir Rexhepi

Arsen Mani


Tags: Leotrim Ademaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019