Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Leotrim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Skënderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Leotrim Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Leotrim Gashi jeton në Skenderaj. Ka qenë pjesmarrës në festivalin e madh "Gjeniu i Vogel" në Tirane në vitin 2006 ku është emruar në 5-shen më të mirë të finalistë-ve dhe ka fituar çmimin e RTV 21. Pas kësaj ka qenë në pushim fazor "motacion" deri në vitin 2009 ku dhe filloi karieren e tij si i rritur. Në vitin 2006, Leotrim Gashi ishte finalist në Gjeniu I Vogel 2. Më datë 11 Shtator 2010, Leotrim Gashi publikon videoklipin "Lotet Jan Per...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnor Berisha

Besnik Gjakova

Labinot Beqiri

Butrint Rashiti

Argeton Dervishi

Ylber Aliu

Real Mc

Korab Jetishi

Arlind Gjyshinca

Tiki

Tags: Leotrim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet