Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leotrim Kastrati - Më Ke Vra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ke Vra".
3. Video është e këngës "Më Ke Vra", por nuk këndohet nga Leotrim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leotrim Kastrati - Më Ke Vra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/03/2016

2016-03-18T17:00:00+00:00Zemra don mem dal
Me ke lan pa fjal
Syt e mi qka kan pa
Kurr smujn me ta fal
Zenren ti ma ke djeg
Qka mduhet kjo jete
Zoti madh e din
Me ty sa kam hjek

Ref: ME KE VRA ME KE VRA
ZEMREN PER GJYS MA KE NDA
SA GJYNAH MKE BA
SKA AS DETI UJ ME LA

Sa shum e ke tepru
Askush skish duru
Nje mije her ta kam fal
Kurr fjalet si ke ngu
Zemren ti ma ke djeg
Qka mduhet kjo jete
Zoti madh e di
Me ty sa kam hjek

Ref: ME KE VRA ME KE VRA
ZEMREN PER GJYS MA KE NDA
SA GJYNAH KE BA
SKA AS DETI UJ ME LA


Ky tekst u dërgua nga Adonis Prishtina
Më Shumë Këngë Nga Leotrim Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet