Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Leotrim Kastrati & Arber Mavraj - E Imja Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/11/2014

2014-11-05T19:04:23+00:00

Më Shumë Nga

Arber Mavraj

Muzika:

Leotrim KastratiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "E Imja Je" kënduar nga Leotrim Kastrati & Arber Mavraj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "E Imja Je".
Videoklipi nga Leotrim Kastrati & Arber Mavraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ylldit - E Imja Je

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Diten e parë që dola n'shkoll
me ty u takova
n'shikimin e parë
n'ty u dashurova
ç'do fjalë ç'do shkronjë
qe pi gojes e qet
ç'do lëvizje ç'do shikim
t'paraqet t'sinqert
zemren e ki t'bardh
si lulja që qel en fush
trupin e ki t'bukur
si magji që bukuri mush
i kom edhe do fjal
për me ti thon n'go
fajet i ka nana jote
kaq përfekt që t'ka bo..WoW..

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Provova por familja jote
nuk em dha afat
fati o i tillë
që s'muj met pas n'gat
nuk t'dashta veq për shtrat
se nuk jomë tip i tillë
zoti t'le sakat
edhe durt ti lidh
kjo lidhja jonë e patë
shumë shpejt përfundoj
përfundoj kjo loj
as zonin sun ta ngoj
e kom pas ënderr
që me ty familje të krijoj
të ndjej afër meje
por sun të përqafoj..

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Ardian Trebicka - E Imja Je

Faqe me faqe, buzë më buzë
Ngjitur pas vetes të mbaj
Faqet e tua janë timet
E gjithë e imja je

Faqe më faqe, buzë më buzë
Asgjë mbi dhe nuk na ndan
Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je

Buzëe tua janë timet
E gjitha e imja je
Dhe në krah të shtrëngoj
Dhe në gji të pushtoj
Kur ti dridhesh
Me zjarr të mbuloj

Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je
Ta marr faqen në pëllëmbë
S'të lë puthje pa dhënë
Dhe sa herë që të puth
Mua më dhëmb
Më Shumë Këngë Nga Leotrim Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet